LASTİK OTELİ

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK LASTİK OTELİ

Üstelik İstanbul’un Merkezinde…

Emanet ettiğiniz lastikleriniz sigortalı olarak Lastech güvencesiyle standartlara uygun şekilde depolanmaktadır. Depomuza alınan lastikleriniz önce yıkanır ve kuruduktan sonra da poşetlenerek depomuzdaki yerine kaldırılır. Depomuz kapalı mekan olup lastikleriniz su, nem, kimyasal maddelerden arındırılmış ortamda muhafaza edilir.

LASTİK OTELİ NEDİR?

Lastik oteli; kış veya yaz lastiklerinizin, bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve teknik gereksinimlere uygun olarak korunmasını sağlayan bir depolama hizmetidir. 

LASTİKLER NASIL SAKLANIR?

Lastik saklama koşulları için Lastech en iyi depolama hizmetini garanti eder. Lastikler için en iyi ortam; ışıksız, kuru ve serin bir ortamdır. Lastech lastik saklama hizmetini teknik gereksinimlere uygun bir binada sunar. 

LASTİKLERİN SAKLAMA ÖMRÜ KAÇ YILDIR?

Uygun koşullarda saklanmışsa tüm lastikler, üretim tarihinden itibaren 10 yıl süreyle kullanılabilir. Bu süreyi geçen lastikler fonksiyonlarını yitirmeye başlayacaktır. Fakat saklama koşullarına özen gösterilmediyse ve ağır koşullarda kullanıldıysa bu süre daha da kısa olacaktır. 

NEDEN RANDEVU ALMALIYIM?

Lastech İstanbul’un ve otomotiv sektörünün kalbi olan Maslak’da yer almaktadır. Yoğun sirkülasyonun içerisinde sizleri bekletmek istemeyiz. Randevu almanız, siz değerli müşterilerimizin; daha kaliteli hizmet alabilmesi için önemlidir.